Home > Hua > Hononga, Hononga > Rectangular Connectors - Pane, Tohu Tae > M22-5432005
M22-5432005
M22-5432005
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona M22-5432005 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae M22-5432005
Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga 20+20 DIL HORIZ SMT PIN HDR
(I roto i nga Tae Uara)
2002 pcs
Product parameter
Tau Wae M22-5432005 Kaihanga Harwin
He Rahinga Kei te wātea 22707 pcs Pepa Raraunga M22 Series CatalogM22-543yyyy Drawing
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board
Te whakaheke Unshrouded Raupapa M22
Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui -
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyamide (PA6T), Nylon 6T Teitei Whakanoho 0.157" (4.00mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Guide Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount, Right Angle 40 position 0.079" (2.00mm) Whakatauranga onamata 1.5A per Contact
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Brass Whakapā mai te roa - Pouaka -
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.126" (3.20mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka -