Home > Hua > Hononga, Hononga > Rectangular Connectors - Kaupapa, Whakaaetanga, Wh > M50-3202945
M50-3202945
M50-3202945
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona M50-3202945 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae M50-3202945
Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 58POS
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae M50-3202945 Kaihanga Harwin
Whakaahuatanga CONN RCPT 1.27MM T/H R/A 58POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4537 pcs Pepa Raraunga M50-320xx45 DrawingArcher Series Catalog
Kāwai Hononga, Hononga Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Kāhua Board to Board or Cable
Raupapa Archer M50 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Tube
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 58
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.136" (3.46mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 58 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Female Socket
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.094" (2.40mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 10.0µin (0.25µm)