Home > Hua > Hononga, Hononga > Rectangular Connectors - Mahinga > DF11-18DEP-2C
DF11-18DEP-2C
DF11-18DEP-2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona DF11-18DEP-2C me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae DF11-18DEP-2C
Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 18POS 2MM
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Tau Wae DF11-18DEP-2C Kaihanga Hirose
Whakaahuatanga CONN PLUG HOUSING 18POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Kāwai Hononga, Hononga Raupapa DF11
Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm) Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa *DF11-18DEP-2C
DF1118DEP2C
H2920
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 18
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount, Snap-In
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.079" (2.00mm)