Home > Hua > Pouaka, Poraka, Raka > Pouaka > ASG10X10X4NK
ASG10X10X4NK
ASG10X10X4NK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ASG10X10X4NK me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ASG10X10X4NK
Kaihanga Hoffmann
Whakaahuatanga JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Tau Wae ASG10X10X4NK Kaihanga Hoffmann
He Rahinga Kei te wātea 4089 pcs Pepa Raraunga Type 1 Boxes, Accessories
Kāwai Pouaka, Poraka, Raka Taumaha 6.4 lbs (2.9kg)
Te matotoru - Rahi / Rahi 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm)
Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key Raupapa -
Ratonga IP30, NEMA 1, UL-50, 50E Ētahi Ingoa 1441-1371
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga Metal, Steel Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 4.016" (102.00mm)
Ngā āhuatanga Wall Mount Whakaahuatanga Taipitopito Junction Box Metal, Steel Gray Cover Included 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) X 4.016" (102.00mm)
Hoahoa Cover Included Puka Momo Junction Box
Tae Gray Area (L x W) 100 in² (645 cm²)