Home > Hua > Ngā Pūrongo, Ngā Kaitautoko > Pensipene, Nga Kaitahuri > PPT0100GWW5VB
PPT0100GWW5VB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona PPT0100GWW5VB me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae PPT0100GWW5VB
Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Whakaahuatanga PRESSURE TRANSDUCER
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 72 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs
Product parameter
Tau Wae PPT0100GWW5VB Kaihanga Honeywell Microelectronics & Precision Sensors
Kāwai Ngā Pūrongo, Ngā Kaitautoko Tuhinga o mua 5.5 V ~ 30 V
Kāhua Whakamutunga Connector Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa - Pato Muri Vented Gauge
Kāhua Port Barbed Tauranga Tauranga Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual
Paa / Case Module Cube Momo putanga Analog, RS-485
Whakaputa 0 V ~ 5 V Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Te Tatari Mahi 100 PSI (689.48 kPa) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tumau Teitei 300 PSI (2068.43 kPa) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Vented Gauge Male - 0.13" (3.18mm) Tube, Dual 0 V ~ 5 V Module Cube Te tika ±0.05%