Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Maharahara > 7027S55PF
7027S55PF
7027S55PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 7027S55PF me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 7027S55PF
Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC SRAM 512K PARALLEL 100TQFP
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 4806 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 7027S55PF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 4806 pcs Pepa Raraunga IDT Suffixes7027S,L
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 55ns
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Hangarau SRAM - Dual Port, Asynchronous
Pūrere Pūrere Whakarato 100-TQFP (14x14) Raupapa -
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Ētahi Ingoa IDT7027S55PF
IDT7027S55PF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)