Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Pūmahara - Pūmahara FIFOs > 72205LB15J8
72205LB15J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 72205LB15J8 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 72205LB15J8
Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC FIFO 256X18 SYNC 15NS 68-PLCC
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5004 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 72205LB15J8 Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5004 pcs Pepa Raraunga IDT722x5LBIDT Suffixes
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 68-PLCC (24.21x24.21) Raupapa 7200
Whakahokia te kaha No Tautoko Tae Mahere Yes
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 68-LCC (J-Lead)
Ētahi Ingoa IDT72205LB15J8
IDT72205LB15J8-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Uni-Directional
Tau Wae Tuakiri 72205 Wā Uru 10ns