Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Pūmahara - Pūmahara FIFOs > 72841L10TF
72841L10TF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 72841L10TF me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 72841L10TF
Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC FIFO SYNC 4KX9 10NS 64QFP
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5793 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 72841L10TF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 5793 pcs Pepa Raraunga IDT72801/11/21/31/41/51
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Tuhinga o mua 4.5V ~ 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10) Raupapa 7200
Whakahokia te kaha No Tautoko Tae Mahere Yes
Packaging Tray Paa / Case 64-LQFP
Ētahi Ingoa IDT72841L10TF
IDT72841L10TF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT No
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 100MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 60mA Mahinga Bus Bi-Directional
Tau Wae Tuakiri 72841 Wā Uru 6.5ns
Ngā hua e pā ana
 RFQ
 RFQ
  • Wahanga #:72841
  • Kaihanga:Wiha
  • Whakaahuatanga:728 T-BIT PHIL PH2X50MM - 10 PAC
  • I roto i te Stock:8354
  • Wahanga #:72840
  • Kaihanga:Wiha
  • Whakaahuatanga:728 T-BIT PHIL PH1X50MM - 10 PAC
  • I roto i te Stock:9558
7284 Image
  • Kaihanga:Pomona Electronics
  • Whakaahuatanga:CONN JACK FMALE XLR 3POS SOLDER