Home > Hua > Nga Rohe Whakaraupapa (IC) > Pūmahara - Pūmahara FIFOs > 72V205L15TF
72V205L15TF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 72V205L15TF me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 72V205L15TF
Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC FIFO SYNC 16KX9 15NS 64QFP
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 7931 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Tau Wae 72V205L15TF Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 7931 pcs Pepa Raraunga 72V2x5IDT Suffixes
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Tuhinga o mua 3V ~ 3.6V
Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (10x10) Raupapa 72V
Whakahokia te kaha No Tautoko Tae Mahere Yes
Packaging Tray Paa / Case 64-LQFP
Ētahi Ingoa 800-1510
IDT72V205L15TF
Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Mahinga Synchronous Tautoko FWFT Yes
Momo Whakawhānui Depth, Width Raraunga Raraunga 66.7MHz
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Mahinga Bus Uni-Directional