844256DGILFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 844256DGILFT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 844256DGILFT
Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
Whakaahuatanga IC CLK SYNTHESIZER/BUFF 24TSSOP
(I roto i nga Tae Uara)
2500 pcs
Product parameter
Tau Wae 844256DGILFT Kaihanga IDT (Integrated Device Technology)
He Rahinga Kei te wātea 6110 pcs Pepa Raraunga ICS844256DI
Kāwai Nga Rohe Whakaraupapa (IC) Tuhinga o mua 3.135 V ~ 3.465 V
Momo Clock/Frequency Synthesizer, Fanout Distribution Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP-EP
Raupapa FemtoClock® Ratonga - Whakauru: Whakaputa 1:6
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
PLL Yes with Bypass Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa ICS844256DGILFT
ICS844256DGILFT-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Crystal
Tautanga - Max 625MHz Kawewehe / Whakanao Yes/No
Motuhake - Whakauru: Whakaputa No/Yes Tau Wae Tuakiri ICS844256
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:8442AB
  • Kaihanga:APEM Inc.
  • Whakaahuatanga:SWITCH PUSHBUTTON DPDT 6A 125V
  • I roto i te Stock:8331
 RFQ
 RFQ
8442AKI-90LFT Image
8442A Image
  • Wahanga #:84428N
  • Kaihanga:Apex Tool Group
  • Whakaahuatanga:3/8"DRIVE 13/16" DEEP IMPACT SOC
  • I roto i te Stock:16680
8442AKI-90LF Image
  • Wahanga #:84429N
  • Kaihanga:Apex Tool Group
  • Whakaahuatanga:3/8"DRIVE 7/8" DEEP IMPACT SOCKE
  • Wahanga #:8442960000
  • Kaihanga:Weidmuller
  • Whakaahuatanga:RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V