Home > Hua > Hononga, Hononga > Rectangular Connectors - Te Whakawhanaunga Free, T > 02XSR-36S
02XSR-36S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 02XSR-36S me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 02XSR-36S
Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN RCPT XSR 2POS .6MM IDC
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae 02XSR-36S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN RCPT XSR 2POS .6MM IDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149152 pcs Pepa Raraunga XSR Connector Datasheet
Kāwai Hononga, Hononga Momo Waea Discrete
Waea Wire 36 AWG Raupapa XSR
Mokowā Haupae - Pana 0.024" (0.60mm)
Packaging Bulk Tau o nga Rarangi 1
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 36 AWG