Home > Hua > Hononga, Hononga > Rectangular Connectors - Mahinga > PUDP-30V-S
PUDP-30V-S
PUDP-30V-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona PUDP-30V-S me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae PUDP-30V-S
Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN RECEPT HOUSING 30 POS 2MM
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Tau Wae PUDP-30V-S Kaihanga JST
Whakaahuatanga CONN RECEPT HOUSING 30 POS 2MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 239159 pcs Pepa Raraunga PUD Connector
Kāwai Hononga, Hononga Raupapa PUD
Mokowā Haupae 0.079" (2.00mm) Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 455-2479
PUDP30VS
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 30
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Latch Lock Whakaahuatanga Taipitopito 30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.079" (2.00mm)