Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > ALS71H132DF400
ALS71H132DF400
ALS71H132DF400
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ALS71H132DF400 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ALS71H132DF400
Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW
(I roto i nga Tae Uara)
100 pcs
Product parameter
Tau Wae ALS71H132DF400 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 1300UF 20% 400V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9094 pcs Pepa Raraunga ALS70, 71 Series Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 400V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 1.417" Dia (36.00mm) Raupapa ALS71
Ripple Current @ Low Frequency 5.3A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 11.2A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.504" (12.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 70 mOhms
Teitei - Tae (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 122 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 122 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 1300µF