Home > Hua > Ngā Kaihautū > Aluminium Kaiwhakahaere Electrolytic > ALS80C513NP100
ALS80C513NP100
ALS80C513NP100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ALS80C513NP100 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ALS80C513NP100
Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW
(I roto i nga Tae Uara)
48 pcs
Product parameter
Tau Wae ALS80C513NP100 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP ALUM 51000UF 20% 100V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1982 pcs Pepa Raraunga ALS80, 81 Series Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 3.031" Dia (77.00mm) Raupapa ALS80
Ripple Current @ Low Frequency 24.7A @ 100Hz Ripple Current @ High Frequency 27A @ 10kHz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 10 mOhms
Teitei - Tae (Max) 5.827" (148.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 11 mOhm @ 100Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 51000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 11 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 51000µF