Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > C0603C680F3GACTU
C0603C680F3GACTU
C0603C680F3GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona C0603C680F3GACTU me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae C0603C680F3GACTU
Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 25V NP0 0603
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae C0603C680F3GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 68PF 25V NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 213366 pcs Pepa Raraunga C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.034" (0.87mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)