Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > C0603X162J4HACAUTO
C0603X162J4HACAUTO
C0603X162J4HACAUTO
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona C0603X162J4HACAUTO me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae C0603X162J4HACAUTO
Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0603 1.6NF 16V ULTRA STA
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae C0603X162J4HACAUTO Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0603 1.6NF 16V ULTRA STA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1808746 pcs Pepa Raraunga FT-CAP, Ultra Stable, X8R Dielectric
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 16V
Te manawanui ±5% Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm)
Te Tae Tema X8R Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa FT-CAP Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 36 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Low ESL, Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1600pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) Te kaha 1600pF