Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > C0805C220J2GACTU
C0805C220J2GACTU
C0805C220J2GACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona C0805C220J2GACTU me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae C0805C220J2GACTU
Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0805
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae C0805C220J2GACTU Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 22PF 200V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1099769 pcs Pepa Raraunga C0G Dielectric 10-250v Commercial
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±5% Te matotoru (Max) 0.035" (0.88mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)