Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > HP06CB224JC
HP06CB224JC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona HP06CB224JC me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae HP06CB224JC
Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 1337 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
10 pcs
Product parameter
Tau Wae HP06CB224JC Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP CER 0.22UF 100V X7R RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1337 pcs Pepa Raraunga HP06CB224JC Spec
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui ±5% Te matotoru (Max) -
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.300" L x 0.125" W (7.62mm x 3.18mm)
Raupapa HP Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 54 Weeks
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.300" (7.62mm)
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R Radial Te kaha 0.22µF
Nga tono General Purpose
Ngā hua e pā ana
  • Wahanga #:HP06DW254KC
  • Kaihanga:KEMET
  • Whakaahuatanga:CAP CER 0.25UF 200V X7R RADIAL