Home > Hua > Ngā Kaihautū > Tantalum - Nga Kaihauturu Porohita > T520V686M010ASE045
T520V686M010ASE045
T520V686M010ASE045
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona T520V686M010ASE045 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae T520V686M010ASE045
Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 68UF 10V 2917
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
In Stock 5556 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae T520V686M010ASE045 Kaihanga KEMET
Whakaahuatanga CAP TANT POLY 68UF 10V 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5556 pcs Pepa Raraunga T520 Series
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 10V
Momo Molded Te manawanui ±20%
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa KO-CAP® T520
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa 399-3330-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Rae Rahi Tae V
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.075" (1.90mm)
Ngā āhuatanga General Purpose ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 45 mOhm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 68µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2917 (7343 Metric) 45 mOhm @ 100kHz Te kaha 68µF