Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 0603Y2002P70DUT
0603Y2002P70DUT
0603Y2002P70DUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 0603Y2002P70DUT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 0603Y2002P70DUT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603
(I roto i nga Tae Uara)
8000 pcs
Product parameter
Tau Wae 0603Y2002P70DUT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 2.7PF 200V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 216643 pcs Pepa Raraunga Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±0.5pF Te matotoru (Max) 0.032" (0.80mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2.7pF ±0.5pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) Te kaha 2.7pF