Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 0603Y250P470DFR
0603Y250P470DFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 0603Y250P470DFR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 0603Y250P470DFR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.47PF 250V C0G/NP0 0603
(I roto i nga Tae Uara)
32000 pcs
Product parameter
Tau Wae 0603Y250P470DFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.47PF 250V C0G/NP0 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 359571 pcs Pepa Raraunga MLCC Series, High Reliability
Kāwai Ngā Kaihautū Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui 0.47pF
Te matotoru (Max) C0G, NP0 Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa FlexiCap™
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa High Reliability, Automotive
Ratonga - Ko te poari 0603 (1608 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Waehanga Kaihanga 0603Y250P470DFR Te Kāhua Ara 0.031" (0.80mm)
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Epoxy Mountable, High Temperature
Raatau Kore - Whakaahua nui 0.47pF ±0.5pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±0.5pF Whakaahuatanga CAP CER 0.47PF 250V C0G/NP0 0603