Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 0805J0100151FCT
0805J0100151FCT
0805J0100151FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 0805J0100151FCT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 0805J0100151FCT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 10V C0G/NP0 0805
(I roto i nga Tae Uara)
6000 pcs
Product parameter
Tau Wae 0805J0100151FCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 150PF 10V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112019 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 10V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa - Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150pF ±1% 10V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Te kaha 150pF