Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 0805J2000240GUT
0805J2000240GUT
0805J2000240GUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 0805J2000240GUT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 0805J2000240GUT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 24PF 200V C0G/NP0 0805
Product parameter
Tau Wae 0805J2000240GUT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 24PF 200V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 64846 pcs Pepa Raraunga Ultra-low ESR, U Range
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±2% Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa - Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 24pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 24pF