Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 0805Y2000270GAR
0805Y2000270GAR
0805Y2000270GAR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 0805Y2000270GAR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 0805Y2000270GAR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0805
(I roto i nga Tae Uara)
24000 pcs
Product parameter
Tau Wae 0805Y2000270GAR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 154069 pcs Pepa Raraunga AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±2% Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 27pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0805 (2012 Metric) Te kaha 27pF