Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 0805Y5000331GFT
0805Y5000331GFT
0805Y5000331GFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 0805Y5000331GFT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 0805Y5000331GFT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 0805
(I roto i nga Tae Uara)
6000 pcs
Product parameter
Tau Wae 0805Y5000331GFT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130384 pcs Pepa Raraunga MLCC High Reliability Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui ±2% Te matotoru (Max) 0.051" (1.30mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±2% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) Te kaha 330pF