Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1111Y5000240JUT
1111Y5000240JUT
1111Y5000240JUT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1111Y5000240JUT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1111Y5000240JUT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 24PF 500V C0G/NP0 1111
(I roto i nga Tae Uara)
Get a quote
Product parameter
Tau Wae 1111Y5000240JUT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 24PF 500V C0G/NP0 1111 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4658 pcs Pepa Raraunga Ultra-low ESR, U RangeChip Part Number Guide
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui ±5% Te matotoru (Max) 0.070" (1.78mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1111 (2828 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga High Q, Low Loss, Ultra Low ESR, Soft Termination
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 24pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1111 (2828 Metric)
Te kaha 24pF Nga tono RF, Microwave, High Frequency, Boardflex Sensitive