Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1206J2000221KXR
1206J2000221KXR
1206J2000221KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1206J2000221KXR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1206J2000221KXR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 200V X7R 1206
(I roto i nga Tae Uara)
20000 pcs
Product parameter
Tau Wae 1206J2000221KXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 200V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 255179 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±10% Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa - Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Te kaha 220pF