Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1206Y2000270FAT
1206Y2000270FAT
1206Y2000270FAT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1206Y2000270FAT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1206Y2000270FAT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1206
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae 1206Y2000270FAT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 27PF 200V C0G/NP0 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68265 pcs Pepa Raraunga AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 27pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1206 (3216 Metric) Te kaha 27pF