Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1206Y2000331JET
1206Y2000331JET
1206Y2000331JET
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1206Y2000331JET me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1206Y2000331JET
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 200V X7R 1206
Product parameter
Tau Wae 1206Y2000331JET Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 200V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161631 pcs Pepa Raraunga AEC-Q200 Automotive Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±5% Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±5% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Te kaha 330pF