Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1206Y2000393MXT
1206Y2000393MXT
1206Y2000393MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1206Y2000393MXT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1206Y2000393MXT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.039UF 200V X7R 1206
Product parameter
Tau Wae 1206Y2000393MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.039UF 200V X7R 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 184805 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±20% Te matotoru (Max) 0.063" (1.60mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1206 (3216 Metric) Te kaha 0.039µF