Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1210J2000472MXT
1210J2000472MXT
1210J2000472MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1210J2000472MXT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1210J2000472MXT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 200V X7R 1210
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae 1210J2000472MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 200V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157167 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±20% Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa - Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1210 (3225 Metric) Te kaha 4700pF