Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1210J5000823KDR
1210J5000823KDR
1210J5000823KDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1210J5000823KDR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1210J5000823KDR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 500V X7R 1210
(I roto i nga Tae Uara)
16000 pcs
Product parameter
Tau Wae 1210J5000823KDR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 500V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83579 pcs Pepa Raraunga MLCC High Reliability Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui ±10% Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm)
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa - Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1210 (3225 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 0.082µF