Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1808J2500682KXT
1808J2500682KXT
1808J2500682KXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1808J2500682KXT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1808J2500682KXT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 250V X7R 1808
(I roto i nga Tae Uara)
3000 pcs
Product parameter
Tau Wae 1808J2500682KXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 250V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 183334 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 250V
Te manawanui ±10% Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Raupapa - Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1808 (4520 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1808 (4520 Metric) Te kaha 6800pF