Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1808Y1000331FCT
1808Y1000331FCT
1808Y1000331FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1808Y1000331FCT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1808Y1000331FCT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1808
Product parameter
Tau Wae 1808Y1000331FCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 100V C0G/NP0 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74335 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 100V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1808 (4520 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1808 (4520 Metric) Te kaha 330pF