Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1808Y2000563MDR
1808Y2000563MDR
1808Y2000563MDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1808Y2000563MDR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1808Y2000563MDR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 200V X7R 1808
(I roto i nga Tae Uara)
12000 pcs
Product parameter
Tau Wae 1808Y2000563MDR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 200V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65729 pcs Pepa Raraunga MLCC High Reliability Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±20% Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm)
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1808 (4520 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 0.056µF