Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1808Y2000682MDT
1808Y2000682MDT
1808Y2000682MDT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1808Y2000682MDT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1808Y2000682MDT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 200V X7R 1808
Product parameter
Tau Wae 1808Y2000682MDT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 6800PF 200V X7R 1808 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117509 pcs Pepa Raraunga MLCC High Reliability Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±20% Te matotoru (Max) 0.079" (2.00mm)
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1808 (4520 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Temperature Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 6800pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric) Te kaha 6800pF