Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1812J2K50331FCT
1812J2K50331FCT
1812J2K50331FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1812J2K50331FCT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1812J2K50331FCT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 2.5KV C0G/NP0 1812
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 1812J2K50331FCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 330PF 2.5KV C0G/NP0 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30177 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 2500V (2.5kV)
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Raupapa - Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 330pF ±1% 2500V (2.5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1812 (4532 Metric) Te kaha 330pF