Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 1825Y2000563MXT
1825Y2000563MXT
1825Y2000563MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 1825Y2000563MXT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 1825Y2000563MXT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 200V X7R 1825
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 1825Y2000563MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.056UF 200V X7R 1825 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 39170 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±20% Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1825 (4564 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 1825 (4564 Metric) Te kaha 0.056µF