Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 2211YA250102KXTSP
2211YA250102KXTSP
2211YA250102KXTSP
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2211YA250102KXTSP me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2211YA250102KXTSP
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 250V X7R 2211
(I roto i nga Tae Uara)
1500 pcs
Product parameter
Tau Wae 2211YA250102KXTSP Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 250V X7R 2211 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69612 pcs Pepa Raraunga MLCC Safety Certified
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 250V
Te manawanui ±10% Te matotoru (Max) 0.100" (2.54mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.224" L x 0.110" W (5.70mm x 2.80mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga X1, Y2
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2211 (5728 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2211 (5728 Metric) Te kaha 1000pF