Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 2220Y0100823KXR
2220Y0100823KXR
2220Y0100823KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2220Y0100823KXR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2220Y0100823KXR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 10V X7R 2220
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae 2220Y0100823KXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.082UF 10V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54655 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 10V
Te manawanui ±10% Te matotoru (Max) 0.165" (4.20mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Te kaha 0.082µF