Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 2220Y5000271FCR
2220Y5000271FCR
2220Y5000271FCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2220Y5000271FCR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2220Y5000271FCR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 2220
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae 2220Y5000271FCR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 270PF 500V C0G/NP0 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13467 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 270pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2220 (5750 Metric) Te kaha 270pF