Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 2220YA250332KXRB16
2220YA250332KXRB16
2220YA250332KXRB16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2220YA250332KXRB16 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2220YA250332KXRB16
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 250V X7R 2220
Product parameter
Tau Wae 2220YA250332KXRB16 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 3300PF 250V X7R 2220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69152 pcs Pepa Raraunga MLCC Safety Certified
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 250V
Te manawanui ±10% Te matotoru (Max) 0.177" (4.50mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga X1, Y2
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2220 (5750 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination, High Voltage Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2220 (5750 Metric) Te kaha 3300pF