Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 2225Y2000221FFR
2225Y2000221FFR
2225Y2000221FFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2225Y2000221FFR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2225Y2000221FFR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 2225
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae 2225Y2000221FFR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 200V C0G/NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7675 pcs Pepa Raraunga MLCC High Reliability Datasheet
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 200V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2225 (5763 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Te kaha 220pF