Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 2225Y5000221FCT
2225Y5000221FCT
2225Y5000221FCT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2225Y5000221FCT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2225Y5000221FCT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 2225
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 2225Y5000221FCT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 220PF 500V C0G/NP0 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15457 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui ±1% Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm)
Te Tae Tema C0G, NP0 (1B) Rahi / Rahi 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2225 (5763 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Soft Termination Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 220pF ±1% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 2225 (5763 Metric) Te kaha 220pF