Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 2225Y5000474MXT
2225Y5000474MXT
2225Y5000474MXT
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2225Y5000474MXT me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2225Y5000474MXT
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 500V X7R 2225
(I roto i nga Tae Uara)
1000 pcs
Product parameter
Tau Wae 2225Y5000474MXT Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 0.47UF 500V X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38804 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui ±20% Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2225 (5763 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Te kaha 0.47µF