Home > Hua > Ngā Kaihautū > Nga Kaipupuri Karauna > 2225Y6300102KXR
2225Y6300102KXR
2225Y6300102KXR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona 2225Y6300102KXR me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae 2225Y6300102KXR
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 630V X7R 2225
(I roto i nga Tae Uara)
4000 pcs
Product parameter
Tau Wae 2225Y6300102KXR Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 630V X7R 2225 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 43528 pcs Pepa Raraunga MLCC Capacitor DatasheetMLCC Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 630V
Te manawanui ±10% Te matotoru (Max) 0.098" (2.50mm)
Te Tae Tema X7R (2R1) Rahi / Rahi 0.224" L x 0.248" W (5.70mm x 6.30mm)
Raupapa FlexiCap™ Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2225 (5763 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount, MLCC
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 2225 (5763 Metric) Te kaha 1000pF