Home > Hua > Ngā Tātari > Whāngai i nga Kaipupuri > SFBMC5000472MX0
SFBMC5000472MX0
SFBMC5000472MX0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona SFBMC5000472MX0 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae SFBMC5000472MX0
Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL
(I roto i nga Tae Uara)
50 pcs
Product parameter
Tau Wae SFBMC5000472MX0 Kaihanga Knowles Syfer
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 4700PF 500V AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6756 pcs Pepa Raraunga SFBMC Series
Kāwai Ngā Tātari Putanga - Kua tohua 500V
Te manawanui ±20% Rahi Tae M5x0.8
Te Tae Tema X7R Rahi / Rahi 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm)
Raupapa SFBM Ratonga -
Paa / Case Axial, Bushing Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 36dB @ 100MHz Teitei (Max) -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing DC Resistance (DCR) (Max) -
I teie nei 10A Te kaha 4700pF