Home > Hua > Ngā Kaihautū > Trimmers, Kaiwhakahaere Tere > A1J12SHV
A1J12SHV
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona A1J12SHV me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae A1J12SHV
Kaihanga Knowles Voltronics
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.6-12.0PF 125V SMD
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
In Stock 2786 pcs
Tohu utu
(I roto i nga Tae Uara)
50 pcs
Product parameter
Tau Wae A1J12SHV Kaihanga Knowles Voltronics
Whakaahuatanga CAP TRIMMER 0.6-12.0PF 125V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2786 pcs Pepa Raraunga Trimmer Capacitors, Non-Magnetic Catalog
Kāwai Ngā Kaihautū Putanga - Kua tohua 500V
Rahi / Rahi 0.120" Dia (3.05mm) Raupapa A1_HV
Q @ Freq 2000 @ 100MHz Tae Mahi -65°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Teitei - Tae (Max) 0.460" (11.68mm) Ngā āhuatanga Sealed
Rauemi Dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) Whakaahuatanga Taipitopito 0.6 ~ 12pF Trimmer Capacitor 500V Side Surface Mount
Waea Whakaaetanga 0.6 ~ 12pF Momo Whakatika Side