Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > ESR03EZPJ623
ESR03EZPJ623
ESR03EZPJ623
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ESR03EZPJ623 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ESR03EZPJ623
Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 62K OHM 5% 1/4W 0603
(I roto i nga Tae Uara)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Tau Wae ESR03EZPJ623 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 62K OHM 5% 1/4W 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5163566 pcs Pepa Raraunga ESR Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0603
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa ESR
Tuhinga 62 kOhms Mana (Watts) 0.25W, 1/4W