Home > Hua > Kaitautoko > Kaipupuri Chip - Te Maunga Mata > ESR10EZPJ752
ESR10EZPJ752
ESR10EZPJ752
OMRON AUTOMATION & SAFETYKo nga whakaahua hei tohutoro anake.
Tirohia nga Whakariterite Hua mo nga Taipitopito Hua.
Hokona ESR10EZPJ752 me te maia mai i Components-World.HK, 1 Tau Rangahau
Tonoa tetahi Whakatau
Tau Wae ESR10EZPJ752
Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 7.5K OHM 5% 0.4W 0805
(I roto i nga Tae Uara)
5000 pcs
Product parameter
Tau Wae ESR10EZPJ752 Kaihanga LAPIS Semiconductor
Whakaahuatanga RES SMD 7.5K OHM 5% 0.4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6498087 pcs Pepa Raraunga ESR Series Datasheet
Kāwai Kaitautoko Te manawanui ±5%
Te Tae Tema ±200ppm/°C Pūrere Pūrere Whakarato 0805
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Raupapa ESR
Tuhinga 7.5 kOhms Mana (Watts) 0.4W, 2/5W